KURUMSAL

Biz Kimiz ?

Şirketimiz, Otomotiv Katkı ve Bakım ürünleri ve parfümler üretmek üzere 1998 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana 70’den fazla ürünü 8 ana başlık altında üretmektedir.

İşletmemiz ve ürünlerimiz  ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ve Sağlık bakanlığı onaylı belge ve ruhsatlara sahiptir.
Ürünlerimiz bazı dış ticaret firmalarınca ve yurtdışı şubesi olan büyük marketlerce yurt dışında pazarlanmaktadır. Yurt çapında ise petrol istasyonlarında ve oto aksesuarcılarda tüketicilerimize sunulmaktadır.
Güçlü bir ekip olan üstün nitelikli personelimiz, oto bakım ürünleri üreticisi ve bu alanda birçok şirket için tercih konusu olduklarından dolayı gurur duymaktadırlar. Bu çabamızda başarılı olduğumuzun kanıtı ve referansımız müşterilerimizdir.

Şirketimiz ve ürünlerimizle ilgilenirseniz, sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyarız. Aynı zamanda istediğiniz özelliklerde ve istediğiniz ambalajlamada siparişlerinizi kabul edebiliriz.
Şirketinizle kazançlı bir işbirliğine başlamak üzere sizden haber bekliyoruz.
Saygılarımızla.

Vizyonumuz

SARP LTD. ŞTİ., çalışanlarının üstün gayretleri ile ekip çalışma ahengi ve verimliliği içinde, çevre, insan sağlığı ve güvenliğe önem veren bir şirket olarak sürekli gelişen kalitesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran bir şirket olmak amacındadır.

Misyonumuz

SARP LTD. ŞTİ. olarak; ürünlerimizi ekip ruhu içinde ve üstün görev bilinci ile üreterek, günümüz teknolojisiyle de kendi deneyimlerimizi birleştirip tüketicilerimizin farklı beklentilerine uygun, “her zaman ve her koşulda” ilkesiyle hareket ederek kaliteli ürünler üretmek görevimizdir.

Kalite Politikamız

SARP LTD. ŞTİ.’ olarak, tüm ürünlerimizde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı odaklıyoruz. Ürünlerimizin ve sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarımızın sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımızın ve personelimizin düşüncelerinin, ürettiğimiz ürünler de mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inanıyor ve onların sağlığı ve mutluluğuna önem veriyoruz.